est
Otsing
 
Firmast

Mahher OÜ on asustatud 1994. aastal, eesmärgiga pakkuda ettevõttetele:

  • raamatupidamisteenust
  • finantsilist nõustamist
  • ettevõtte arengukava koostamist

Tänu pikaajalisele töökogemusele erinevate firmade ja asutustega raamatupidamise ja konsultatsioonide alal, oleme omandanud oskused, mis võimaldavad perfekset ja vigadeta töökäiku.

Ettevõtte eesmärk on ühilduda kliendi soovide ja nõudmistega ning välja töötada korrektselt toimiv majandusarvestussüsteem. Eriline tähelepanu on igale ettevõttele, kui eraldi üksusele spetsiifiliste probleemide lahenduste pakkumisel. Lähtume iga ettevõtte kindlatest soovidest ja iga ettevõttega tegeletakse alati kui erladi üksusega. Klientidele pakume KÕIGE usaldusväärsemat, korrektsemat ning paindlikkumat koostööd. Lisaks aitame ettevõtte juhil leida parimaid lahendusi ettevõtte raamatupidamise edukaks toimiseks ja parendamiseks.

Tavapärasele hinna sees olevale jooksvale nõustamisele, informeerime oma kliente olulisematest raamatupidamist puudutavatest seaduste muudatustest. Raamatupidamis- ja konsultatsiooni teenust pakume äriühingutele, mittetulundusühingutele, sihtasutustele ja ka välismaa osalusega ettevõtetele.

Lubame teile 100% koostööd, 100% raamatupidamist ja 100% usaldust.

Mahher OÜ | Tähe 116, 51013 Tartu | info@mahher.ee website by